Salesman akademie obsahuje

Získejte všech šest kurzů za skvělou cenu 4 100 Kč. Nabízíme vám 40 % slevu z původních 6.888 Kč na 4.100 Kč. Garantujeme vám vrácení peněz, pokud se vám kurz nebude líbit.

Lektoři akademie

Daniel Šmíd

Jsem profesionální lektor moderní etikety, firemní kultury, korektního chování, oblékání na úrovni, tvorby osobního stylu a firemní image. Přednáším vlastní zkušenosti z více jak dvacetileté obchodní praxe ze zahraničí i domácího trhu, čerpám inspiraci z různých zdrojů a oborů. Informace a návody předávám jednoduše a tak, aby byly okamžitě použitelné ve vašem životě i pracovní praxi.

Lucie Cieslarová

Tvůrce projektu SOCION CZ, aktivní obchodnice s více jak desetiletou praxí, vedoucí obchodního týmu v oblasti komodit (výsledky - za 3 roky aktivní obchodnické činnosti více jak 200 klientů a přes 100 000 000 Kč v investicích do komodit).

Radek Kučera

Svou kariéru obchodníka jsem začal jako operátor call centra a postupně se vypracoval až na Manažera pro klíčové zákazníky. Během více jak 16leté praxe jsem získal zkušenosti jak z prodeje domácnostem, tak i z prodeje firemním zákazníkům a také při budování partnerské sítě v rámci distributorského prodeje.

Získejte 40% slevu ještě dnes!

Získejte všech šest kurzů za skvělou cenu 4 100 Kč. Garantujeme vám vrácení peněz, pokud se vám kurz nebude líbit.