Salesman akademie obsahuje

Získejte všech šest kurzů za skvělou cenu 4 100 Kč. Nabízíme vám 40 % slevu z původních 6.888 Kč na 4.100 Kč. Garantujeme vám vrácení peněz, pokud se vám kurz nebude líbit.

Bonus zdarma

Zdarma získáte nejlepší audioknihu o řeči těla!

  • Jak prokouknout druhé lidi

    v hodnotě 500 Kč

    Autoři: Joe Navarro a Marvin Karlins

Lektoři akademie

Daniel Šmíd

Jsem profesionální lektor moderní etikety, firemní kultury, korektního chování, oblékání na úrovni, tvorby osobního stylu a firemní image. Přednáším vlastní zkušenosti z více jak dvacetileté obchodní praxe ze zahraničí i domácího trhu, čerpám inspiraci z různých zdrojů a oborů. Informace a návody předávám jednoduše a tak, aby byly okamžitě použitelné ve vašem životě i pracovní praxi.

Lucie Cieslarová

Tvůrce projektu SOCION CZ, aktivní obchodnice s více jak desetiletou praxí, vedoucí obchodního týmu v oblasti komodit (výsledky - za 3 roky aktivní obchodnické činnosti více jak 200 klientů a přes 100 000 000 Kč v investicích do komodit).

Radek Kučera

Svou kariéru obchodníka jsem začal jako operátor call centra a postupně se vypracoval až na Manažera pro klíčové zákazníky. Během více jak 16leté praxe jsem získal zkušenosti jak z prodeje domácnostem, tak i z prodeje firemním zákazníkům a také při budování partnerské sítě v rámci distributorského prodeje.

Nabídka platí jen do konce ledna!

  • 00Dny
  • 00Hodiny
  • 00MInuty
  • 00Sekundy

Získejte 40% slevu ještě dnes!

Získejte všech šest kurzů za skvělou cenu 4 100 Kč. Garantujeme vám vrácení peněz, pokud se vám kurz nebude líbit.